Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Błyskawiczna pożyczka pieniężna | Kredyt gotówkowy na święta 2017

Niskooprocentowane kredyty gotówkowe w 15 minut

Mówiąc o kredytach gotówkowych trzeba przede wszystkim wyjaśnić, co to właściwie jest. Otóż kredyt gotówkowy to pożyczka, którą klient zaciąga w banku, i którą musi spłacić w ratach w określonym terminie. Jest to pożyczka w formie gotówki – stąd wzięła się nazwa.

Pieniądze otrzymane z kredytu gotówkowego można przeznaczyć na dowolny cel, a wysokość takiego kredytu uzależniona jest bezpośrednio od miesięcznych dochodów kredytobiorcy. Bank przed podjęciem ostatecznej decyzji, co do przyznania tego rodzaju kredytu, sprawdza najpierw zdolność kredytową swojego klienta.

Obecnie kredyty gotówkowe są najpopularniejszą forma pożyczek zaciąganych w bankach. Dlaczego? Ano dlatego, że jest to łatwy sposób na otrzymanie szybkiej gotówki w dowolnej chwili. Często to nagła sytuacja zmusza człowieka do zaciągnięcia kredytu gotówkowego, np. jakiś wypadek losowy, zakup świątecznego prezentu, czy też niezwykła okazja w sklepie (m.in. super niska cena jakiegoś sprzętu AGD).

Kredyt gotówkowy można otrzymać w przeciągu kilku tygodni, kilku dni, a nawet kilku godzin – wszystko zależy od szybkości przeprowadzania niezbędnych procedur w danym banku, a także od wysokości pożyczki.

Aby móc ubiegać się o kredyt gotówkowy, należy w banku przedstawić odpowiednie dokumenty (coraz częściej do dopełnienia formalności wystarczy jedynie dowód osobisty i zaświadczenie o stałych zarobkach).

Jedną z form kredytu gotówkowego jest kredyt konsolidacyjny – korzystna oferta dla klientów, którzy na swoim koncie mają już zaciągniętych kilka kredytów. W czym jest udogodnienie? Otóż kredyt konsolidacyjny kumuluje wszystkie pozostałe kredyty, tworząc z nich jeden, który klient spłaca za pomocą jednej raty w jednym banku (w związku z czym nie musi on  martwić się o terminy i raty w kilku bankach, a jedynie w jednym). Jeśli jednak myślisz, że to jedyne udogodnienie, to mylisz się. Kredyt konsolidacyjny posiada bowiem niskie oprocentowanie, dzięki czemu klient spłaca niższą ratę, niż wszystkie razem wzięte dotychczasowe raty.