Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Kredyty na cele religijne | Kredyt gotówkowy na święta 2017

Pożyczka na organizację ślubu lub pierwszej komunii

Kredyty przeznaczone na dowolny cel ostatnimi czasy stały się bardzo popularne. Polakom podoba się przede wszystkim fakt, że nikt ich nie pyta, po co im pieniądze i na co je wydadzą.

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a razem z nimi szereg wydatków. Skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Najłatwiejszym, a jednocześnie najszybszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie kredytu w banku – kredytu na dowolny cel.

Oczywiście przez pewien okres jest przyjemnie (chodzi tu o okres, kiedy posiadamy pieniądze), jednak po pewnym czasie pożyczoną gotówkę trzeba oddać, a wtedy może pojawić się wiele niespodzianek, przede wszystkim dlatego, że szybkie kredyty na dowolny cel (choć to nie jest reguła) są zazwyczaj wysoko oprocentowane.

Oferty na tego rodzaju kredyty znacznie różnią się między sobą – wszystko zależy od banku, w którym zamierzasz zaciągnąć kredyt. Zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji powinieneś zastanowić się, czy rzeczywiście jest to najkorzystniejsza dla ciebie oferta. Często bowiem zdarza się, że jeśli porównasz ze sobą kilka ofert, różnice są naprawdę znaczne.

Oprócz kredytów gotówkowych, które można przeznaczyć na dowolny cel, istnieje również możliwość zaciągnięcia szybkiego kredytu hipotecznego, którego cel nie będzie dokładnie określony w umowie. Warto nawet podkreślić, że skoro jest to pożyczka pod zastaw hipoteki, to jest ona tańsza niższa kredyt gotówkowy. Tak naprawdę zaciągając kredyt hipoteczny, bank nie pyta cię, co zrobisz z uzyskanymi pieniędzmi, w związku z czym możesz wydać je na zupełnie dowolny cel, np. wycieczkę zagraniczną lub świąteczny prezent.

Bank Millenium swoim klientom oferuje z kolei tzw. Pilną pożyczkę, którą kredytobiorcy mogą przeznaczyć, na co tylko chcą. Bardzo ważny jest fakt, że aby uzyskać ta pożyczkę nie trzeba posiadać poręczycieli. Kredyt ten może osiągać wysokość do 150 000 zł, a spłatę można rozłożyć na 6 lat.

Tak naprawdę w każdym banku można znaleźć ofertę kredytu, którego cel jest dowolny. Wystarczy więc przejrzeć je porównać i wybrać coś najodpowiedniejszego dla siebie.