Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Błyskawiczny kredyt z komornikiem bez hipoteki | Kredyt gotówkowy na święta 2017

Szybkie kredyty bez BIK, KRD i zgody współmałżonka

Jeśli mowa o kredytach, warto przez kilka chwil zatrzymać się przy szybkich kredytach.

Istnieje kilka typów szybkich kredytów, m.in.:

  • szybki kredyt gotówkowy – są to szybkie pieniądze, które mogą posłużyć na zapłacenie za wakacje, kupienie wyjątkowego świątecznego prezentu, bądź też zrobienie niezbędnych zakupów. W większości banków szybkie kredyty gotówkowe są pożyczkami uproszczonymi, co oznacza, że lista wymaganych przez bank dokumentów od kredytobiorcy jest znacznie okrojona, a dokładniej, aby móc otrzymać taką pożyczkę wystarczy posiadać jedynie zaświadczenie o zarobkach oraz dowód osobisty.
  • szybki kredyt konsolidacyjny – kredyt konsolidacyjny pozwala na skumulowanie wszystkich posiadanych przez klienta pożyczek i utworzenie z nich jednego, wielkiego kredytu, który jest spłacany za pomocą jednej raty w jednym banku (często ta jedna rata jest niższa, niż suma wcześniej posiadanych przez kredytobiorcę rat). Warto wiedzieć, że szybkiego kredytu konsolidacyjnego nie trzeba otwierać w macierzystym banku.
  • szybki kredyt hipoteczny – jak powszechnie wiadomo kredyt hipoteczny to jeden z najbardziej kosztownych, a jednocześnie najbardziej ryzykownych kredytów. Zaciągając kredyt hipoteczny, tak naprawdę na całe życie wiążesz się z danym bankiem, dlatego warto, abyś wszystko dokładnie sprawdził, zanim podpiszesz umowę kredytową. Szybki kredyt hipoteczny natomiast można otrzymać u finansowych doradców. Wystarczy złożyć wniosek do firmy zajmującej się doradztwem finansowym, a oni załatwią za ciebie resztę (pamiętaj – składając wniosek będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego).
  • szybki kredyt samochodowy – chcesz kupić samochód, ale nie masz na to pieniędzy. Widziałeś w salonie wymarzony model w obniżonej cenie? Chcesz zdążyć przed końcem wyprzedaży? Najlepszym rozwiązaniem jest zaciągnięcie szybkiego kredytu samochodowego. Aby uzyskać taki kredyt wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty oraz zaświadczenie z pracy o wysokości miesięcznych dochodów.

Szybkie kredyty są idealnym rozwiązaniem dla ludzi żyjących w szybkim tempie lub takich, którzy potrzebują pieniędzy w krótkim czasie i przy możliwie najmniejszej liczbie formalności.