Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/hdp.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bezpłatne i niezależne doradztwo kredytowe | Kredyt gotówkowy na święta 2017

Niezależny ranking kredytów świątecznych

Aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu, zwróć się do doradcy kredytowego. Kto to taki? To osoba, która specjalizuje się w pośrednictwie kredytowym między osobą prywatną a bankiem, dzięki czemu klient zwiększa swoje szanse na uzyskanie kredytu z korzystnymi dla niego warunkami. Doradcy kredytowi specjalizują się przede wszystkim w kredytach hipotecznych, które w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno otrzymać, ale pomagają też w uzyskaniu szybkiego kredytu.

W Polsce pojawia się coraz więcej firm zajmujących się tego typu doradztwem (spis można znaleźć w internecie), a w związku z tym zwiększa się też liczba osób korzystających z ich usług.

Trzeba pamiętać, że doradztwo kredytowe jest całkowicie darmowe, tzn. klient nie płaci swojemu doradcy za jego usługi, a robi to za niego bank (płacąc mu prowizję od pomyślnie zawartego kredytu). Dodatkowo korzystając z usług doradcy kredytowego, klient znacznie zwiększa swoje szanse na pomyślne rozpatrzenie przez bank jego wniosku kredytowego, ponieważ banki chętniej dają pożyczki osobą budzącym zaufanie i takim, które potrafią przekonać je do swoich racji – a to jest głównym zadaniem kredytowych doradców.

Wybierając dobrego doradcę kredytowego, zwróć uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze – wybierz osobę z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem, ponieważ jest ona przygotowana zarówno na przeprowadzenie typowej transakcji, jaki i na ewentualne niespodzianki. Po drugie – wybierz osobę, która będzie cię słuchać, a w związku z tym, będzie „walczyć” dla ciebie o warunki, które będą najlepiej dostosowane do twojej sytuacji finansowej. Po trzecie – jak sama nazwa wskazuje, doradca powinien umieć ci doradzić, czy dany kredyt jest dla ciebie korzystny, a w przypadku kiedy nie jest, powinien zaproponować ci jakąś alternatywę. Po czwarte – wybierz osobę zaangażowaną w twoją sprawę, bo tylko ona będzie coś w stanie załatwić. Zaangażowanie powinno przejawiać się przede wszystkim podczas negocjacji (warunków kredytu) z bankiem. Na koniec – wybierz osobę, w której umiejętności będziesz ufał (nie pozostawiaj jednak wszystkiego na jej głowie).